Урок англійської мови «Різні магазини та покупки.

Конспект уроку іноземної мови

Педагог: Полякова Катерина Едуардівна

Предмет: Англійська мова

Група: П – 15 (соціально – економічний профіль),Iкурс

Тема урока: Shops, Goodsandshopping

Тема

Shops , Goods and shopping : Магазини, товари, покупки

Цілі і завдання

Введення та активізація нового лексичного матеріалу соціально спрямованості з використанням інформаційних технологій, розвиток навичок читання та говоріння.

Завдання уроку:

Навчальні:

1. Активізувати вживання лексики у мові студентів.

3. Розвивати мовну здогад і логічне мислення.

Виховні:

1. Розвиток пізнавального інтересу до предмета.

2. Вміння працювати в колективі, індивідуально, виховання толерантності до іншомовної культури

Розвиваючі:

1. Використовувати практичні знання у повсякденному мовленні

2. Навчити вмінню логічно мислити, розвивати монологічну мову, закріпити вміння спостерігати, порівнювати, зіставляти, оцінювати інших, вміння працювати індивідуально та в

колективі.

Запланований результат

Предметні вміння

УУД

1. Вимовляти та розрізняти на

слух лексичні одиниці на тему

2. Використовувати лексику на тему в мові

3. Накопичувати багаж нового лексичного та

граматичного матеріалу та набувати

досвід його застосування.

4. Використовувати мовні засоби для ефективного спілкування

Особистісні : Вміти вибирати оптимальні

форми у взаєминах з одногрупниками.

Комунікативні: Формувати вміння слухати та

вступати в діалог для підтримки навчально-ділової

Пізнавальні: Вміти усвідомлено будувати мовленнєвий вислів за зразком, формулювати відповіді на питання викладача та одногрупників.

Регулятивні: Моделювати ситуації поведінки у групі, брати участь у розподілі завдань

Основні поняття

Лексичні одиниці та фрази на тему « Shops , Goods and shopping »

Організація простору

Міжпредметні зв'язки

Форми роботи

Ресурси

Фонетична розминка (Storytelling)
Фронтальне опитування.
Індивідуальна робота

Роздатковий матеріал

Мультимедійний проектор

Етапи роботи

Зміст етапу

1

Організаційний етап навчального заняття

Час

Використовувані ресурси

1) Організаційний
момент (настрій на
урок)

3 хв

Мультимедійний проектор

Діяльність викладача

Діяльність студентів

УУД

Ціль – налаштувати на спілкування
англійською мовою.
Вітаю студентів:

Good morning, boys and girls!
I'm glad to see you.
I hope that you are in a good
mood today, but you can
evaluate your mood yourself.
Choose a picture according to
you mood. They are “OK”,
"Good", "Bad",
"So-So". teacher! Glad to see
Underline it, please.
Слайд « Настрій ». Студенти повідомляють свій настрій: I mOK , Bad , So -
So , Good

Мета - включитися в
іншомовне
спілкування,

відреагувавши на репліку вчителя .

Відповідають на репліки :
“Morning,
"So-So". teacher! Glad to see
you too.”
Hello

Комунікативні: слухати,
відповідати та реагувати на репліку
адекватно мовної ситуації.

Регулятивні: використовувати мовлення

2) Мовна та фонетична
зарядка

5 хвилин

Мета - розвивати вимовні навички,
налаштувати артикуляцію студентів на
англійську мову.
Слайд "Слова".Look at the
screen and repeat the words
after
me:

Baker"s

Bookshop

Chemist"s

Confectioner"s/candy shop

Dairy products

Electrical store

Florist

Grocer"s

Haberdashery

Ironmonger"s

Jeweller"s

Knitwear

Market

Optician"s

Pawnshop

Secondhand

Shoe shop

Shop

Супермаркет

Toyshop

(студенти читають хором та
індивідуально)

Мета - повторити за
викладачем
фонетично
правильно
англійські звуки та слова.
Повторюють звуки та слова,
намагаючись копіювати
артикуляцію
викладача

Регулятивні: здійснювати самоконтроль правильності
вимови.
Особистісні: формувати
етичні почуття-
і доброзичливість та
емоційно-моральну
чуйність.
Пізнавальні: Витягувати необхідну інформацію з
прослуханого.

2

Етап цілепокладання

Час

Використовувані ресурси

Цілепокладання та мотивація

2 хв

Діяльність викладача

Діяльність студентів

УУД

Мета-поставити пізнавальне завдання
Прийом «мозковий штурм»
Використовуючи питання, підводжу
студентів до мети уроку. «Ми
сьогодні промовили слова.
Як ви вважаєте, що
чи означають ці слова?
Що вам допомогло відповісти на мої
питання? Що нового ви
сьогодні дізнаєтесь?

Ціль-
сформулювати
завдання уроку
Відповідаючи на
навідні питання,
студенти самі роблять
висновки про мету уроку( Shops , Goods and shopping )

Пізнавальні: Приймати
участь у розмові, формулювати та
ставити пізнавальні завдання.
Регулятивні: Вміти планувати
свою діяльність відповідно до
цільовою установкою.
Особистісні: Мотивація навчальної
діяльності (соціальна, навчально-
пізнавальна)
висновку) К о м у н і к а т і в ні:
Взаємодіють із викладачем
під час фронтальної бесіди

3

Етап повторення вивченого матеріалу

Час

Використовувані ресурси

Опитування раніше
вивченому матеріалу
(перевірка домашнього
завдання)

6 хв

Мультимедійний проектор

Діяльність викладача

Діяльність студентів

УУД

Мета - розвивати вміння та

Навички усного мовлення,

перевірити рівень засвоєння

раніше вивченого матеріалу.
1.Фронтальне опитування
a)Показую ситуаційні
слайди, на яких зображені напрямки об'єкту

Прошу студентів назвати прийменник напряму Викладач :
Tell me propositions, використовуючи зображення на екрані.
Розбирається фронтально
кожна ситуація, правильний
варіант висвічується згодом на екрані.

Ціль-
повторити пройдений
матеріал

Називають необхідний привід розташування об'єкта

Пізнавальні: Здійснювати
актуалізацію отриманих знань
Комунікативні: Формувати вміння слухати та вступати в діалог
Регулятивні: вибирати дії у
відповідно до поставленого завдання, використовувати мову для
у регуляції своєї дії.
Особистісні: Формувати самооцінку на основі успішності
навчальної діяльності, мотивацію
навчально-пізнавальної
діяльності.

4

Етап вивчення нового
навчального матеріалу

Час

Використовувані ресурси

Presentation
Practice

10 хв

Мультимедійний проектор, роздатковий матеріал

Діяльність викладача

Діяльність студентів

УУД

Ціль-сформувати навички
вживання
лексики відповідно до мовної ситуації

Викладач : And
now let’s repeat all the
necessary shopping
термінів. First of all let’s match
English and Ukrainian
equivalents of the terms.

Читання та переклад нових ЛЕ

(Слайд презентації, роздатковий матеріал)

Мета – придбати мовні навички вживання нових ЛЕ

Пізнавальні: Здійснювати
актуалізацію новихЛЕ, ґрунтуючись на навчальній ситуації особистий досвід.
Регулятивні: Приймати та зберігати навчальну мету та завдання.
Комунікативні:
Слухати
викладача та один одного для відтворення та сприйняття
необхідних відомостей для підтримки
навчально-ділової бесіди.
Особистісні: формувати навички співробітництва у різних ситуаціях

5

Етап закріплення вивченого матеріалу

Час

Використовувані ресурси

Productions

15 хв

Картки – завдання, мультимедійний проектор

Діяльність викладача

Діяльність студентів

УУД

Мета-розширення освоєння в мові ЛЕ, розвиток навичок
монологічного мовлення з
використанням нових ЛЕ
1)Завдання-використовуючи вивчену раніше лексику, представлену на слайдах і наочному матеріалі, виконати усно вправу на відповідність товарів і магазинів:

Where can you buy a/an….?

I can buy a/an at a/an…..
2) Завдання - Тренування студентів у читанні з метою отримання детальної інформації .
Викладач :
Well, let’s
divide в 2 групи. Look at
the screen
(
пропонуються 2 тексту )
Read the text and give the
title to it.

Ціль-
навчитися
використовувати
лексику
в усному мовленні.

Відповідають
на
питання викладача.

Повторюють
лексичні
одиниці.

Робота у групах.

Пізнавальні: Усвідомлено та
довільно будувати мовні
висловлювання в усній
формі. Комунікативні: Використовувати
мовні, опорні та наочні засоби для виконання завдання.
Регулятивні: Здійснювати
самоконтроль та аналізувати
допущені помилки.
Особистісні: Формувати
етичні почуття, перш за все-
доброзичливість.

6

Рефлексія

Час

Використовувані ресурси

7 хв

Мультимедійний проектор, наочний матеріал

Діяльність викладача

Діяльність студентів

УУД

Мета-підведення вивченого
матеріалу уроку, встановити
відповідність отриманого
результату поставленої мети контроль.
Завдання: розвиток мовної
здогадки
Слайд "Рефлексія". Match the words.
1 група співвідносить слова та
картинки,
відповідні поняттю
« Shops
Завдання : підбиття підсумків Викладач :
Dear
students! I'd like to thank you
для вашої роботи. You were really
great! I hope you’ve learned
much and perhaps will use your
knowledge of English in the
future.
I
believe
that
the
knowledge of shops
will be of some use in your
future trevelling. I'd like to thank you for
Ваша робота. It was great!
Слайд
«
Настрій »:
And
now what can you say about
your mood?
Студенти
відповідають: I'mOK, Bad, So-
So, Good
Оцінки
заносилися
протягом уроку до таблиці,
на
якої
виводилася
підсумкова оцінка. “Thank you
for your active work! Давайте
разом
пригадаємо,
яка
чи була мета уроку сьогодні? Як
ми досягли цієї мети? Для
чого нам знадобляться знання,
які
ви сьогодні придбали?
Підводжу підсумок заняття
за кількістю балів.
Let's
count your marks. Who is the
best pupil today?
Let's clap!

Ціль-
здійснити
констатуючий
та прогнозуючий
контроль
по
результату
способу дії.

Роблять висновки .
Підраховуємо . Аплодують переможцю .

Пізнавальні: Оцінювати
процес та результат діяльності.
Комунікативні:
Формулювати власну думку
та позицію.
Регулятивні: Виділяти та
формулювати те, здійснювати
покроковий контроль за результатом.
Особистісні: Формувати
адекватну мотивацію навчальної
діяльності, розуміти значення
знань для людини.

7

Підсумковий етап навчального заняття

Час

Використовувані ресурси

2 хв

Робочий зошит

Діяльність викладача

Діяльність студентів

УУД

Ціль-закріплення
знань
ЛЕ на тему
Вивчити ЛЕ до наступного завдання.
заняття.
Скласти
власні
пропозиції,
використовуючи
пройдену
лексику
Викладач: The lesson
is over. I thank you for pleasant
lesson. Good bye!

Ціль
-Смислити і записати домашнє адання.
Записують
домашнє завдання
Прощаються
на
англійською.

Пізнавальні: Здійснювати
аналіз інформації.
Комунікативні: Ставити
питання, звертатися за допомогою,
формулювати свої труднощі.
Регулятивні: Використовувати мову
для регуляції своєї дії.

Доброго часу доби, друзі! Незважаючи на те, що сьогодні в нашій країні полки в магазинах рясніють різноманітністю товарів, ми дуже часто купуємо за кордоном. Крім того, що за кордоном можна відпочивати, відвідувати музеї, навчатися, працювати, є ще одне цікаве заняття — шопінг, яким можна зайнятися в перерві між основною метою поїздки. А багато хто їде до Європи, Америки та інших країн виключно за покупками — шопінг у сезон розпродажів.

Чому багато хто обирає шопінг за кордоном? Один із головних аргументів, чому росіяни, незважаючи на широкий вибір товарів на вітчизняному ринку, вважають за краще робити покупки в інших країнах, — це вартість товарів. Не секрет, що ціни на багато світових брендів, особливо на дитячі речі та взуття, в нашій країні набагато завищені. Ті самі товари за кордоном коштуватимуть у два-три рази дешевше.

Ще один важливий фактор – співвідношення ціна-якість. За кордоном за ті ж гроші, що й у нас, покупець отримує товар набагато кращої якості. І останній аргумент на користь покупок за кордоном – це оригінальність. У той час, коли всі одягаються в одних і тих же бутіках, ви отримаєте унікальну річ, яку навряд чи зустрінете на комусь із знайомих. А поїздка повністю окупиться заощадженими коштами.

Однак необхідно знати, як і де заощадити, але, не знаючи розмовної англійської, ви не зможете з'ясувати, де зараз відбувається розпродаж або де можна зробити покупки дешевшими. Англійська на розмовному рівні - це необхідна умова успішного шопінгу в Північній Америці, Англії та інших країнах світу. Тому в сьогоднішньому онлайн уроці ви вивчите нові фрази англійською на тему « Покупки» або « Shopping», які допоможуть вам купити потрібні товари. /wp-content/uploads/2014/08/RUEN054.mp3 Даний аудіо урок також буде корисним вам, якщо ви захочете зробити покупку в інший через Інтернет, оскільки всі онлайн магазини підтримують розширення перекладу сайту на універсальну — англійську мову. Уважно слухайте, повторюйте, тренуйте вимову та запам'ятовуєте нову англійську лексику для спілкування у закордонних магазинах англійською. Включайте аудіо запис уроку у вільний час у будь-якому місці – пробка, метро, ​​під час готування та прийняття ванни.

Шопінг англійською

Аудіо формат уроків дозволяє потренувати сприйняття англійської мови та вимову, а таблиця з фразами англійською та перекладом російською допомагає розвинути навички читання англійською, що теж важливо в процесі оволодіння розмовною англійською. Ця таблиця просто незамінна для тих, хто купує товари за кордоном через Інтернет. Тому уважно вивчіть не лише аудіо урок, а й текстове доповнення до нього.

Покупки (Shopping)
Англійська Українська
I want to buy a present Я хотів би купити подарунок
Але невідповідно expensive Але нічого дуже дорогого
Maybe a handbag? Можливо сумочку?
Which color would you like? Який колір ви хотіли б?
Black, brown or white? Чорний, коричневий чи білий?
A large one or a small one? Велику чи маленьку?
May I see this one, please? Чи можна подивитися цю?
Is it made of leather? Вона шкіряна?
Or is it made of plastic? Чи вона зі штучних матеріалів?
Of leather, of course Звичайно шкіряна
This is very good quality Це особливо гарна якість
And the bag is really very reasonable І сумка справді дуже дешева
I like it Вона мені подобається
I'll take it Я її візьму
Can I exchange it if needed? Чи зможу я її, якщо потрібно, поміняти?
Of course Само собою зрозуміло
We'll gift wrap it Ми запакуємо її як подарунок
The cashier is over there Каса геть там

Використовуйте таблицю, щоб вибрати розмір, колір та якість покупки, дізнатися матеріал або сировину, з якої товар зроблено, для з'ясування інших важливих питань для шопінгу онлайн або в реальному магазині англійською мовою.

Що ще буде корисно знати, вирушаючи за покупками до Великобританії, США та інших держав:

Згадайте також усі пройдені аудіо уроки розмовної англійської для початківців на тему «Покупки в магазині англійською»:

    ІІІ.Основна частина.

    1) Опис картинки

    (упр. 1а стор 106.)

    Фізкультхвилинка для очей.

    T: Our eyes want some rest.

    Now let’s do exercises.

    Look left, right

    Look up, look down

    Look at your nose

    Open, wink та smile.

    Your eyes are happy again.

    3) Читання.

    T: Close your books, please. We will listen to the text (упр. 2 стор.107).

    T: Let's do Ex. 2(a) p. 106.

    4) Граматика.

    a) вживання артиклів a/an/the.

    to ru

    c) упр.3в стр107.

    IV

    A: Can I help you at all?

    B: Thank you very much.

    A: You're welcome.

    V.Підсумок уроку.

Перегляд вмісту документа
«конспект уроку на тему "магазини, покупки" »

Урок з англійської мови для 5 класу

Тема урока: "SHOPPING”.

(«Крами, покупки»)

Вчитель: Мухаметзянова Г.І.

Цілі:

Розвиток лексичних навичок на тему «Магазини, покупки»;

Практика учнів у мовленні;

Розвиток граматичних навичок (вживання артиклів а/аn і the, дієслова to be у часі);

Розширення загального кругозору учнів (знайомство із веденням діалогу у магазині);

Розширення словникового запасу;

формування інтересу до подальшого вивчення теми;

Оснащення уроку:презентація, аудіо-додаток.

Хід уроку

I. Вітання.

Т: Hello, boys and girls. I'm glad to see you today. How are you? How is your mood? What date is it today, I wonder? What day of the week is it? And do you remember what season it is now? What do you usually wear in this season? What’s the weather like today? What are you wearing?

Today we'll have really interesting lesson “Going shopping”. We'll listen, read and talk o shops and products, вивчити допоміжну допомогу і поставити для інформації, play some games in groups and alone.

II. Підготовка учнів до сприйняття іншомовної мови.

1. Фонетична розминка. Повторення вивчених слів на тему «Магазини, покупки».

T: I have some flashcards. Task is to read the words correctly.

T: Now look at the screen. You can see some products. So the task is to say where people can buy them

2. Мовна розминка.

T: Now answer my questions, please.

    Do you often go shopping? Do you like it?

    What shops do you prefer to go to?

    What do you usually buy there?

    Are you tired after the shopping?

ІІІ.Основначастина.

1) Опис картинки

T: Let us describe the picture on page 10.

Т. What type of shop є Diana's?

S. It's a jeweller's. Where’s the shoe shop? It's next to the florist's.

Можлива відповідь: Benny's is a shoe shop. Шлях shop є між Laura's і Karen's on the first floor.

Karen's is a clothes shop. Shop shops next to Benny's on the first floor.

Brown's є bookshop. Книжковий магазин є next to Karen's on the first floor.

Top Hits is a record shop. Record shop next to Lloyd's on the ground floor.

Lloyd's is a chemist's. The chemist's is between Top Hits and Diana's on the ground floor.

Diana's is a jeweller's. The jeweller's is between Lloyd's and Burger land on the ground floor.

Burgerland is a fast food restaurant. The fast food restaurant є між Diana's і Toy land on the ground floor.

Toyland is a toy shop. The toy shop є між Burgerland і Ann's on the ground floor.

Ann's is a newsagent's. The newsagent's is next to Toyland on the ground floor.

2) Закріплення активної лексики у мові (упр. 1а стор 106.)

T: Children imagine that you are in the mall. Act out short dialogues. Використовуйте модель в своїх текстових books.

Фізкультхвилинка для око.

T: Our eyes want some rest.

Now let’s do exercises.

Look left, right

Look up, look down

Look at your nose

Open, wink та smile.

Your eyes are happy again.

3) Читання .

T: Close your books, please. We will listen to the text (упр. 2 стор.107).

T: Now open your books and let's read the text. Ex. 2 p. 107. Let's read it one by one. If there any words you don't know, please ask.

T: Let's do Ex. 2(a) p. 106.

4) Граматика .

a) вживання артиклів a/an/the.

T: Read the grammar reference, p. 106. Say when we use a/an and the.

b) упр.3а стор 107 вживання дієслова toruу часі (слайди 16-18).

c) упр.3в стр107.

d) закріплення граматичного матеріалу упр 4. стор 107.

IV. Розвиток умінь вести діалог етикетного характеру у магазині.

T: Now we'll learn to offer help and ask for information. Imagine you’re at the mall. Now look at the screen. Використовуйте модель і act out short dialogues. Work in pairs (слайд 19).

A: Can I help you at all?

B: Yes, please. I'm looking for a toy train.

A: Вони є на чотири дні.

B: Thank you very much.

A: You're welcome.

V.Підсумокуроку.

T: Our lesson is ending. Let's make a conclusion. We hale learned new worlds on new topic. We have acted out dialogues. Тепер ми знаємо, як використовувати верб для того, щоб бути приємним, і ми можемо використовувати його в нашій фразі.

T: Thanks a lot. I'm proud of you. A perfect job! Now write down your homework: SB ex 6 p. 107. Ви можете почати свої думки про те, як йти. Goodbye! Have a good day!

: ГАПОУ РБ «Сибайський медичний коледж»
Опис Пропоную методичну розробку уроку з дисципліни «Англійська мова», призначена для студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю 34.02.01 Сестринська справа. У цій розробці міститься навчально-методичний матеріал на тему "Покупки. Незвичайні магазини", яка може бути корисною викладачам іноземної мови медичних коледжів, що реалізують Федеральний Державний Освітній Стандарт.
Тема«Покупки, незвичайні магазини»
Цілі заняття:
Навчальні:

розвиток навичок непідготовленої мови; розвивати навички комунікативної компетенції.
Виховні:
переконати студентів у значущості володіння професійною лексикою;
Розвиваючі:
підвищення мотивації до вивчення англійської; розвиток комунікабельності та пізнавальної активності; розвиток пам'яті, уваги, кругозору.
Матеріально-технічне забезпечення заняття:
-Словники
Компетенції, що формуються (ОК, ПК):
Формовані загальні компетенції (ОК):
ОК 4. Здійснювати пошук та використання інформації, необхідної для ефективного виконання професійних завдань, професійного та особистісного розвитку.
ОК 5. Використовувати інформаційно-комунікаційні технології у професійній діяльності.
ОК 6. Працювати в колективі та команді, ефективно спілкуватися з колегами, керівництвом, споживачами.
ОК 8. Самостійно визначати завдання професійного та особистісного розвитку, займатися самоосвітою, планувати підвищення кваліфікації.
Формовані професійні компетенції (ПК):
ПК 1.1. Проводити заходи щодо збереження та зміцнення здоров'я населення, пацієнта та його оточення.
Основні джерела:
1. Кузовлєв В.П. Англійська 10-11. - "Освіта", 2010.
Додаткові джерела:
-Англо-російський та російсько-англійський словник. Карантіров С.І., «Будинок слов'янської книги», 2011.
Інтернет ресурси:
http://www.study.ru; www.learn-english.ru
I.Організаційний момент:
1. - вітання:- Good morning, dear students! (Good morning teacher)
- I am glad to see you.
- Такі ваші seats, please, and be ready for our lesson.
- опитування чергового: - Who is on duty today?
- Who is absent today?
- What date is it today?
- What day of week is it today?
2. Мовленнєва розминка.
1. What do we do when we want to buy something?
2. What kinds of shops є в every town?
3. Where do you like to do your shopping?
3. Оголошення цілей уроку.
Teacher: Today our lesson is devoted to shopping.
Teacher: Now, Open Your Copy Book, Write down the date.
The aim of the lesson is to learn “Unusual shops”
II.Виклад нової теми.
- Там є багато видів магазинів у світі.
Вважається, що деякі види будинків, які є незвичайними.
- What kind of shop is it? Там можуть бути fruit and vegetables. Деякий час вони виводяться на кілька інших цих речей, як яйця і мілки.
- You are right. It is greengrocer`s.

Teacher: What can you buy at the greengrocer` s. ?
Fruits
1. apple .... яблуко
2. banana .... банан
3. melon .... диня
4. strawberry .... клубника
5. papaya .... папайя
6. mango .... манго
7. kiwi .... ківі
8. coconut .... кокос
9. lemon .... лимон
10. cherry .... вишня
11. orange .... апельсин
12. pineapple .... aнанас
13. watermelon .... кавун
14. pear .... груша
15. plum .... зливу
16. grape .... виноград
Vegetables:
1. beet .... буряк
2. cabbage .... капуста
3. carrot .... морква
4. cucumber .... огірок
5. eggplant .... баклажан
6. onion .... цибуля
7. potato .... картопля
8. pumpkin .... гарбуз
9. radish .... редис
10. tomato .... помідор
Teacher: Там є unusual market equipped directly на річці є в Індонезійському місті Banjarmasin, province Southern Kalimantan.


Teacher: What kind of shop is it? Люди йдуть до покупки деяких, які допомагають їм захищати свої тіла від негативних дій з навколишнього середовища.
- That`s correct. Clothing shop (in Britain)
Clothing store (in America)
Department store (in America)
Boutique.


-You can choose there
Dresses
skirts
blouses
coat
suits
sweaters
pullovers
trousers
woolen jackets
Teacher: You can also find such interesting clothing shop. Let`s look at it.


“The turned boutique GAP in Vancouver “
Teacher: What kind of shop is it?
Ви можете пройти ці buses, trains, cars, bikes,lorries, planes, helicopters але тільки в маленьких формах.
- Remarkable. It is the toy shop.
- Look at the picture, please.


“The biggest shop of the Mattel company in the world, producer of Barbie dolls, is located in Shanghai”
Teacher: Ви можете дізнатися, що цікавлять shop of sport equipments. Let`s look at it.


"Adidas shop box in Amsterdam"
Teacher: If you go to Paris you will see it.

“Парісія shop Louis Vuitton має packed itself in suitcases для періоду останньої до 150 року brand”
Teacher: If you go to London Ви можете відвідати Diesel shop .


“Diesel shop radio receiver на Karnabi Street in London”
Teacher: It will be interesting to go to abroad and visit following unusual shops.




ІІІ. Повідомлення домашнього завдання.
T.: Now open your day-books і завантажити down your homework.
- для того, щоб розглянути report про unusual shops in the world.
IV. Підбиття підсумків.
T.” - The lesson is over. Thank you for being active at the lesson. Good-bye.

Тема:"Покупки".

Мета уроку:формування та вдосконалення навички діалогічного мовлення на тему «Покупки».

Завдання уроку:

  • Освітні:
    • формування вміння вести діалог на тему;
    • розвиток аудіо-фонемічних навичок учнів;
    • розвиток умінь учнів оперувати відомими поняттями,
      складати висловлювання з допомогою опор;
    • контроль засвоєння дослідженої теми.
  • Розвиваючі:
    • формування здібності та готовності вступати в іншомовне спілкування;
    • розвиток різних видів пам'яті (вербальної, образної), уваги, комунікативності, уяви;
    • розвиток мисленнєвої діяльності, вміння перенесення знань у нову ситуацію;
    • розвиток мовної гіпотези.
  • Виховні:
    • показати значущість уміння вирішувати комунікативні завдання через діалог;
    • розширення кругозору, творчих здібностей учнів;
    • виховання комунікативної компетентності учнів.

ХІД УРОКУ

I. Оргмомент

- Good morning, dear friends. I am glad to see you. Let me begin our lesson with some riddles. Якщо ви хотіли б це , ви будете думати , що ви будете йти до розмови про те . Listen to me and think. .

ІІ. Визначення теми уроку учнями з проблемного завдання, ознайомлення учнів із цілями та завданнями уроку

  • Зазвичай два або більше людей беруть участь в цьому процесі.
  • We do it in a special place.
  • We do it very often.
  • Usually women like to do it, men don't like.
  • We can't do it без грошей.

T: What is it?
P: Shopping
T: Yes, We are going tо speak o shopping. Ми намагаємося зробити і діяти розмови, довести нові слова, те, що можна побачити на відео, те, що збирається писати. Let's start.

ІІІ. Активізація раніше вивченої лексики на тему «Покупки»(Мовна зарядка, знаходження відповідностей)

T: Do you like to go shopping? What do you prefer to buy clothes or food? I went shopping yesterday. Can you guess what I bought? Ask me questions beginning with the words:

– Did you buy… yesterday?
– Yes, I bought …
– No, I didn’t buy……

T: You know we buy different things у різних shops. Will you remind me where you can buy sweets (milk, fish, bread, meat, sugar etc.)
P: We buy … at the …

IV. Введення нової лексики(аудіювання монологічних висловлювань про види магазинів в Англії; виявлення аналогії з видами магазинів у нашому селищі)

T:У нас є різні види shops в Russia. Але Englishmen also have different shops. Let’s learn the names of the English shops.

  • The corner shop
  • Harrods
  • Mark & ​​Spencer
  • Sainsbury's
  • The Body shop

Аудіювання текстів інформаційного характеру:

T:Натиснуто на шорти текстів і ready to answer some questions.

The Corner ShopЦе невеликий магазин на або поблизу street corner. Вони зазвичай sell food.
Harrods i s a department store. It has 230 departments. It has a library, a bank. It is a very expensive shop.
Sainsbury's is the biggest of the supermarket chains. Це suggests good food, wine, do it yourself goods.
Mark & ​​Spencer is a chain store. It is a number of department stores which sell men's and women's clothing, home furniture, plants and food. Company має над 700 stores over the world.
The Body Shop sells perfumes, soap, shampoo, skin-care products for men and women.

T: What do they sell в Corner Shop (Harrods, Sainsbury's, Mark & ​​Spencer, Body Shop)?
– What similar shops have we got in Stepnoe?
– What is your favourite shop в Stepnoe?

V. Формування навички діалогічного мовлення

а) запровадження та первинне відпрацювання нової лексики з використанням методу фонетичних асоціацій;
б) використання відеоматеріалу для розвитку аудитивних навичок із подальшим контролем розуміння тексту;
в) розвиток досвіду детального розуміння діалогічного тексту (робота з текстом, відновлення пропущених слів);
г) практика у читанні діалогу;
д) відтворення діалогу із опорою на відеоматеріал;
е) вдосконалення навички складання діалогу з допомогою опор.

T:Ми маємо велику кількість про shops. Now I invite you to go shopping. Do you want? We are going to see a short film. But first let's learn some words.

a) Pineapples
Biscuits
Sazan
Humpback
Lasagne
Roubles
Italian food

б) T:Будь ready до сторінки, додано до dialogue і try to understand it. (Додаток 2 )

At the Corner's

- Good morning. How are you?
- Morning. Fine, fine you?
– Добре, thanks. Can I help you?
– Yes. Have you got pineapples?
- Certainly. How much would you like?
– One tin, I think
– What about fresh biscuits?
– No, thank you. I'm on a diet. I prefer fruit та vegetables.
– Anything else?
– May be some fish: sazan or humpback.
– I сильно recommend you to buy humpback.
- Добре. Give me one fish. How much does it cost?
– 133 roubles. Oh, just a minute. Do you like lasagne?
- Oh, it's not bad. But I don’t like Italian food. Тут є 150 roubles.
- Thank you. You change is 17 roubles.You are welcome

T: Answer my questions:

– Where does the action take place?
– What kind of shop is it?
– What does the customer want to buy?
– Does she buy biscuits? Why?
– What does she buy?
– What kind of fish does shop assistant recommend her to buy?
– Does the woman buy lasagne? Why?
- How much does the woman pay?

в) T:Ви маєте got shits of paper on the desks. It is the same dialogue but some words are missing there. Ви повинні додати повідомлені слова.

At the Corner's

- Good morning. How are you?
– ………….. Fine and you?
- ........................ , thanks. Can I help you?
– ………………….. Have you got ..................................... ...................?
– ………………….. How much would you like?
- One tin, I think.
– What about ............................................... ...........?
– No, thanks. I'm on................................. I prefer........... .................. and ...............................
– Anything else?
– Maybe some............................................... ..............................
– I strongly .................................... you to buy........ ...............................
- Добре. Give me one ............................................ How much does it cost?
– ……………. Oh, just a minute. Do you like............................................... ..........................?
- Oh, it's not bad. But I don't like ............................................ .......... food. Here are 150…….
- Thank you. Your………….. is 17 roubles. You are always welcome.

- Let's check up your work.

г) Now try to read the dialogue aloud.

д) Oh, we've got some problems. We have no sound. Try to sound-trek the dialogue.

е) Now it's high time to make up your own dialogues. Use the words:

  • Сan I help you?
  • Have you got ……..?
  • How much/many……..?
  • How much must I pay?
  • How much does it cost?
  • Sweets
  • Bananas
  • Oranges
  • Sausages

VI. Контроль знань та умінь, набутих на уроці(Виконання тестового завдання, взаємоперевірка, виставлення відміток)

– Ви маєте 10 хвилин до тесту.

1. Lasagne is....................... food.

a) Ukrainian
b) English
c) Italian
d) Chinese

2. People don"t eat................. when they are on a diet.

a) fruit and vegetables
b) Italian food
c) humpback and sazan
d) biscuits

............

a) sizes
b) kinds
c) кольори
d) owners

4. You can't buy a............... of sugar.

a) pound
b) kilo
c) packet
d) bottle

5. Englishmen use.................. in the shops.

a) pounds and pence
b) roubles and kopecks
c) dollars and cents

6. Humpback is a.................

a) fish
b) meat
c) sweet
d) cake

.........

a) baker"s
b) grocer"s
c) fishmonger
d) greengrocer"s

........

a) eggs, sugar, flour
b) ham, sugar, eggs
c) chips, sugar, flour

- Exchange your works. Check them up (the answers are on the screen). Put down the marks.

VII. Підбиття підсумків

  1. Визначення та роз'яснення різнорівневого домашнього завдання.
  2. Аналіз та оцінка підсумків роботи учнів.

Роздатковий матеріал для уроку.

- Good morning. How are you?
- ....................... Fine, and you?
- ..............., thanks. Can I help you?
................. Have you got .......................... ?
- ........ How much would you like?
- One tin, I think.
- What about .......................... ?
– No, thanks. I"m on...........I prefer............and ..............
– Anything else?
– Maybe some....................................
– I strongly ................ you to buy.................
- O.K. Give me one ................ How much does it cost?
- .................... Oh, just a minute. Do you like.................
– Oh, it's not bad . But I don't like ................food. Here is 150
- Thank you. Your............... is 17 roubles. You are always welcome.

a) Russian c) Italian
b) English d) Chinese


b) Italian food d) biscuits

3. Usually shops are different in.............

a) sizes c) colours
b) kinds d) owners

a) pound c) packet
b) kilo d) bottle


b) roubles and kopecks

6. Humpback is a..........

a) fish c) sweet
b) meat d) cake

7. We can buy fish at the..........

a) baker"s c) fishmonger

8. If you want to make a cake you need.........


b) ham, sugar, eggs

1. Lasagne is................food.

c) Russian c) Italian
d) English d) Chinese

2. Люди не можуть .............when they are on a diet.

a) fruit and vegetables c) humpback and sazan
b) Italian food d) biscuits

3. Usually shops are different in.............

a) sizes c) colours
b) kinds d) owners

4. You can't buy a.........of sugar.

a) pound c) packet
b) kilo d) bottle

5. Englishmen use...........in the shops.

a) pounds and pence c) dollars and cents
b) roubles and kopecks

6. Humpback is a..........

a) fish c) sweet
b) meat d) cake

7. We can buy fish at the..........

a) baker"s c) fishmonger
b) grocer"s d) greengrocer"s

8. If you want to make a cake you need.........

a) eggs, sugar, flour c) chips, sugar, flour
b) ham, sugar, eggs



Останні матеріали розділу:

Вираз цілі у німецькій мові Um zu damit у німецькій мові
Вираз цілі у німецькій мові Um zu damit у німецькій мові

Після союзів aber - але , und - і, а , sondern - але, а , denn - тому що , oder - або, або в придаткових реченнях використовується...

Характеристики головних героїв твору Білий пудель, Купрін
Характеристики головних героїв твору Білий пудель, Купрін

Бариня – другорядний персонаж у оповіданні; багата поміщиця, яка проводить літо на своїй дачі у Криму; мати примхливого та норовливого хлопчика.

У списках не значився, Васильєв Борис львович
У списках не значився, Васильєв Борис львович

Василь Володимирович Биков «У списках не значився» Частина перша Миколі Петровичу Плужнікову надали військове звання, видали форму лейтенанта...