Розвиваючі ігри під час уроків аглійської мови. Навчальні ігри на уроках англійської мови (граматичні, лексичні, мовні ігри та ін.)

Граматичні ігри:

Навчити учнів вживанню мовних зразків, які містять певні граматичні проблеми;

Створити природну ситуацію для вживання цього мовного зразка.

Гра "Що в моєму портфелі?". Для проведення гри вчитель разом з учнями готує набір предметів (або картинки із зображеннями предметів), які можуть перебувати у чиємусь портфелі. Відбір предметів має відповідати реальному запасу лексики учнів тієї чи іншої класу. Ведучий, який заздалегідь ознайомлений із вмістом портфеля, звертається до класу із запитанням: «What's there in my bag today?» (What have I got in my bag today?) Учні по черзі відповідають:

There is apple in your bag.

There is a pencil in your bag.

There is a book in your bag.

Якщо відповідальний вгадав предмет, ведучий виймає його (або картинку) з портфеля і підтверджує: Yes, there's an apple in my bag today.

Якщо ж той, хто грає, не вгадав предмет, ведучий відповідає: «No, there isn't an apple in my bag today».

За кожну правильну відповідь учні одержують очко. Ведучий виконує свої обов'язки доти, доки не будуть названі всі предмети, що знаходяться в портфелі.

Гра з зображенням.

Для кращого засвоєння учнями структур Present Continuous можна використовувати гру з картинкою. Школярам пропонується вгадати, що робить той чи інший персонаж, зображений на картинці, яку вони поки що не бачили. Хлопці ставлять запитання, наприклад:

P1: Is the girl setting at the table?

T: No, she is not.

P2: Is the girl standing?

Перемагає учень, який вгадав дію, зображену на зображенні. Він стає провідним і бере іншу картинку.

Гра "Коментатор".

Хід гри: учні по черзі виконують дії та коментують їх, наприклад: I am sitting. I am standing up. I am going to the window.

Вчитель дає учневі картку за кожну правильно названу дію. Переможцем стає той, хто набрав більшу кількість карток.

Гра"What do you like to do?".Мета - активізація у мовленні спільних питань.

Хід гри: один із учнів загадує, що він любить робити, інші ставлять йому запитання, наприклад: Do you like to swim?; Do you like to play football? Відгадав-ший стає провідним.

Гра "Подарунки".Мета - закріплення лексики по темі, автоматизація вживання вивчених дієслів у майбутньому в усному мовленні.

Хід гри: група поділяється на дві команди. На дошці вчитель записує два ряди слів: найменування подарунків, перелік дієслів. Гравці повинні сказати, використовуючи дієслова зі списку, що вони робитимуть з подарунками, отриманими у день народження. Кожен учасник гри вигадує за однією пропозицією. Виграє та команда, яка швидше впорається із завданням і складе пропозиції без помилок.

Гра "Цифри".Мета: повторення кількісних числівників.

Хід гри: група поділяється на дві команди. Справа і зліва на дошці вчитель записує врозкид однакову кількість цифр, а потім називає їх одну за одною. Представники команд мають швидко знайти та викреслити названу цифру на своїй половині дошки. Виграє та команда, яка швидше впорається із завданням.

Гра «Кругосвітня подорож».

У третьому класі вводиться структура "There is book on the desk", яка надалі зустрічатиметься досить часто. Для її міцного закріплення можна використовувати цю гру. Починається гру так:

Це є blackboard on the wall.

В ігровій формі можна проводити і фізхвилинку.При вивченні тем «Дієслова руху» та «Дієслова can, must» можна пограти в гру "Повторюй за мною». Суть гри проста: необхідно показати і назвати дієслово руху. Проте з засвоєння учнями нової лексики гра ускладнюється і видозмінюється. На першому етапі вчитель сам називає та показує рухи, учні повторюють і рухи, і слова. Коли лексика більш-менш освоєна вчитель, а потім уже й провідний з учнів, лише вказує події, а учням потрібно його повторити і назвати самостійно. На узагальнюючому уроці у гру включається момент змагання: група ділиться на команди, від кожної з команд вибирається ведучий. Кожному з них дається "список" із 5-10 дієслів руху. Не називаючи їх, ведучий має показати рух, а команді потрібно швидше суперників вгадати, повторити і назвати це дієслово. За кожну правильну відповідь нараховується бал. Команда, яка набрала більше балів, стає переможцем. Таким чином, в ході гри відбувається закріплення лексики та проводиться фізхвилинка.

Лексико-граматичні ігри на уроках англійської мови у 5 класі


Долгих Марина Сергійівна, вчитель англійської мови МОУ "Школа №62 міста Донецька".
Опис роботи:Цей матеріал призначений для учнів 5 класу, включає ігри з дієсловами в Present Continuous, може використовуватися в рамках творчого проекту для предметного тижня англійської мови. Завдяки простим правилам і барвистим картинкам навчання стає грою, яка приносить задоволення. Матеріал буде корисним вчителям англійської мови, а також батькам вихованців.
Ціль:розвиток лексичних та граматичних навичок говоріння.
Завдання:
- активізувати словник учнів, вживання дієслів у мові (Present Continuous),
- розвивати навички читання, письма, аудіювання, говоріння,
-Формувати вміння працювати в групі, розвивати логічне мислення,пам'ять, увагу, мовну здогад,
- Виховувати почуття колективізму.
Обладнання:роздатковий матеріал, картки
Хід
1. Організаційна частина.
2. Основна частина.
Гра 1. Розподіли правильно картки та дієслова.
Команди отримують додаткові бали за складання речень з дієсловами в Present Continuous.
Group 1:Вони є playing football в yard at present moment.
Group 2: She is cooking в kitchen now.





Гра 2. Розгадай кросворд.
Команди розгадують кросворд, пишуть речення з дієсловами в Present Continuous.
Group 1: He's driving a car.
Group 2:Вони є watering the plants.





Гра 3. Граматична станція та поезія.
Команди читають, перекладають вірші, називають дієслова в Present Continuous, отримують додаткові бали за складання діалогів із нею.
Group 1:
- Are you busy?
- Yes, I am. I am writing a letter now. What about you?
- I m going to do English lessons. Can I take your dictionary?
- Yes, you can. It is on the second shelf in the bookcase.
- Thank you.






Гра 4. Пантоміма.
Команди обирають картки. Завдання команд – показати дії, використовуючи лише жести. Учасники гри повинні здогадатися, яку дію показують зараз. Вони можуть використовувати лише спільні питання.
Pupil 1: Are you watching TV?
Pupil 2: No, I am not.
Pupil 3: Are you fixing anything?
Pupil 2: Yes, I am. I am fixing a car at the present moment.


3. Заключна частина. Підведення підсумків.

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
1. Баграмова Н. В. Інтерактивний підхід у навчанні іноземних мов. - Санкт - Петербург, 1996.
2. Конишева А.В. English for kids. - Санкт-Петербург, 2010

Презентація на тему: Лексико-граматичні ігри на уроках англійської мови у 5 класі

Мета ігор: розвинути вміння правильно вживати видо-часові форми англійського дієслова як в усній, так і в письмовій мові, організація тренування учнів з оперування граматичного матеріалу на рівні речень з граматичної тем «Відео-часові форми англійського дієслова».

Граматична тема “Present Simple.

Обладнання – 13 навчальних карток розміром А4. Сім навчальних карток з займенниками I, YOU, HE, SHE, IT, WE, THEY (наприклад червоного кольору займенника однини та коричневого кольору займенника множини) та шість навчальних карток з дієсловами DO, DOES, don"t, doesn"t, V, Vs (наприклад, синього кольору).

Граматична тема "Present Continuous".

Обладнання – 12 навчальних карток. Сім навчальних карток із займенниками та п'ять карток AM, IS, ARE. немає.

Якщо проводиться тренування учнів з граматичної теми «Past Simple», відповідно змінюються картки з дієсловами. (Ved, V, V2, DID, didn"t) і т.д.

Організація ігор із опорою на навчальні картки набагато полегшує засвоєння граматичного матеріалу.

Такі ігри-тренування можна проводити на всіх граматичних темах, пов'язаних з часом англійського дієслова. Наприклад: граматичні ігри на тему «Present Simple».

Вчитель починає урок з римування «I, you, we, they повний будинок у нас гостей!» Далі вчитель називає імена, слова в однині і в множині, пропонуючи учням поміняти ці слова на займенники. Також пропонує провести фронтальну перевірку щодо впізнавання навчальних карток з умовними позначеннями. На уроці проводиться повторення англійського часу за планом:

  1. Назва.
  2. Дія.
  3. Слова-супутники.
  4. Граматичні ознаки.
  5. Відповідність російських та англійських часів. Навчання учнів вмінню розрізняти види англійського дієслова в мовних ситуаціях рідною (російською) мовою

ГРА 1. Це мій займенник

До дошки виходить учень із навчальною карткою «I». До нього встають учні з навчальними картками "DO", "DON"T", "V". Отже, по черзі до дошки виходять усі учні з навчальними картками - займенниками і відповідно учні з навчальними картками дієсловами. Завдання учнів, у яких є картки з дієсловами, не пропустити свій вихід і стати тільки зі своїм займенником.

ГРА 2. Склади схему речення.

Для визначення структури простої пропозиції за допомогою наочного матеріалу, вчитель пише на дошці просту пропозицію, наприклад: He drinks. До дошки виходять двоє учнів із навчальними картками «HE», «Vs». Для ускладнення гри вчитель пропонує скласти схеми як ствердних пропозицій, а й негативних і запитальних. Для складання запитань у гру вводяться навчальні картки з запитальними словами (What, Where, When).

ГРА 3. Напиши моє дієслово правильно.

Вчитель пише на дошці пропозиції із перепустками. Наприклад:

He .................eat.
We ………..dance.
............ she run?
............ they skip?
What ............. he like?

Учні виконують завдання письмово. Завдання учнів (4 особи, мають навчальні картки з дієсловами (DO, DOES, don't doesn"t) перевірити правильність виконання завдання в інших учнів, попередньо отримавши консультацію вчителя.

ГРА 5. Вибери пропозицію.

Вчитель пропонує вибрати та назвати з тексту пропозиції за заданою моделлю. Наприклад:

Does he V? (модель пропозиції)
Does he drink milk? (пропозиція)

До дошки виходять учні з необхідними навчальними картками упорядкування схеми пропозиції. Пропозиція озвучується вчителем та учнями.

ГРА 6. Склади п'ять пропозицій!

Вчитель роздає всім учням картки з надрукованими дієсловами. До дошки виходить учень із займенником «He». Цей займенник буде підлягати складеним учнями пропозиціям. Кожен учень складає 5 пропозицій (ствердне, негативне, загальне питання, 2 спеціальні питання), але тільки зі своїм дієсловом. Наприклад:

(+) He drinks.
(–) He doesn't drink.
(?) Does he drink?
(Wh-q) What does he drink?
Who drinks?

Цю вправу можна виконувати усно та письмово. Завдання учня, який має займенник, надати допомогу вчителю у перевірці правильності виконання завдання.

ГРА 7. Склади питання.

Вчитель зачитує пропозицію. Показує запитальні слова. Учні ставлять запитання до пропозиції, які починають із цих слів. Цю гру можна проводити в усній та письмовій формі. Наприклад:

He drinks milk every day.

Запитання (Who, What When)

Такі ігри дозволяють вчителю виправити помилки учнів швидко, під час справи, роблять процес навчання легшим і менш стомливим, але це посилює мотивацію до навчання і сприяє міцному засвоєнню знань про англійському дієслові.

ГРАМАТИЧНІ ГРИ

Основні цілі граматичних ігор: навчити дітей вживанню мовних зразків, які містять певні граматичні проблеми; практично застосовувати знання з граматики, створити природну ситуацію для вживання граматичних конструкцій у природних ситуаціях спілкування

1 . Hide – and – Seek in the Picture.

Ціль: тренування вживання прийменників місця.

Необхідна велика картинка із зображенням кімнати. Ведучий (один із учнів) "ховається" десь на картинці, пише на папері, куди він сховався і віддає її вчителю. Діти, задаючи загальні питання, “шукають” його на картинці. Щоб більше було схоже на справжні хованки, можна хором прочитати приказку:

Bushel of wheat, bushel of clover,
All not hid, can't hide over.
All eyes open! Here I come.

Де твої іграшки ?

    Are you under the bed?

    Are you behind the door?

    Are you on the chair?

    Are you in the box?

2. Act as you say.

Ціль : тренування вживання Present Continuous.

Завдання полягає у виконанні команд із коментарями. Грають по 3 учні: 1 – віддає команду, 2 – виконує та каже, що він робить, 3 – описує дії другого.

Daily life

1 – Play volleyball. 2 – I am playing volleyball. 3 - He / She is playing volleyball.

1 – Wash your face. 2 - I am washing my face. 3 – He/ She is washing his/ her face.

1 – Do exercises. 2 – I am doing exercises. 3 – He/She is doing exercises.

3. Magic Box.

Ціль: закріплення вживання вивчених часових форм.

У яскравій коробці вчителі лежать картки. Діти витягують по одній картці. Завдання: необхідно скласти розповідь (можна жартівлива), використовуючи дієслово, написане на картці, у всіх відомих часових формах. Вчитель витягує картку першим і виконує завдання як приклад. По можливості, всі дії можуть бути ілюстровані мімікою, жестами.

Takeashower!

I таке a shower every day. I am taking a shower now. Але я хотів би зробити shower yesterday because I went for walk with my dog ​​and came home late. Tomorrow I буде йти на shower because I will do exercises.

Першими відповідають сильні учні. Після виконання свого завдання, вони можуть допомогти слабшим учням або взяти картку і виконати завдання письмово.

4. Theatre.

Ціль: тренування освіти ствердної, питання, негативної форм вивчених часів.

Клас поділяється на дві команди. Кожному члену команд лунають картки – участі зі складовими частинами пропозиції. За допомогою цих “ролей” учасники ставлять питання суперникам, суперники відповідають ними, шикуючись у ряд і утворюючи пропозицію.

5. Гра з картинкою.

Для кращого засвоєння учнями структурPresentContinuousможна використати гру з картиною. Школярам пропонується вгадати, що

робить той чи інший персонаж, зображений на картинці, яку вони поки що не бачили.Хлопці ставлять запитання, наприклад: P 1 : Is the girl setting at the table?

T: No, she is not.

P 2 : Is the girl standing?

Перемагає учень, який вгадав дію, зображену на зображенні. Він стає провідним і бере іншу картинку.

6. Лото.

Лото «Дієслова в картинках» є гарним наочним посібником для тренування граматичних форм.На картах - кілька картинок, що зображують будь-які дії людини, наприклад: катання на ковзанах, гра в шахи, читання книги і т.д. На фішці – одна картинка. Вчитель показує фішку з картинкою (хлопчик катається на ковзанах) і запитує:Whatishedoing?

Учні знаходять у себе таку саму картинку і відповідають:

Heisdoing.

За правильної відповіді він отримує фішку.

Мета - автоматизація навичок у вживанні спільних питань.

А. Can a boy swim? В. Do fishes live in the sea?

Can a cat fly? Do books sing?

Can a fish run? Do you live in a tree?

Can a bird fly? Does Pete go in for sports?

Canyouswim?

7. Коментатор.

Учні по черзі виконують дії та коментують їх, наприклад:Iamsitting. I am standing up. I am going to the window.

Вчитель дає учневі картку за кожну правильно названу дію. Переможцем стає той, який набрав більшу кількість карток.

8. WHAT DO YOU LIKE TO DO ?

Мета – активізація у мовленні спільних питань.

Один із учнів загадує, що він любить робити, інші ставлять йому запитання:Doyouliketoswim? Doyouliketoplayfootball? Доки не відгадають. Той, хто відгадає, стає ведучим.

9. HAVE YOU

Мета: тренувати учнів у вживанні спільних питань із дієсловомtohave. На столі вчителя розкладено іграшки. Учням пропонується подивитися на них та запам'ятати. /попередньо можна повторити з учнями всі назви англійською/. Потім учні відвертаються, а ведучий бере зі столу якусь іграшку і ховає її за спиною. Інші іграшки закриваються газетою. Учні ставлять питання ведучому:Haveyouacat? Haveyouadog? і т. д. і так до тих пір, поки хтось із учнів не відгадає заховану іграшку. Він і посідає місце ведучого.

10. CHANGES .

Один учень виходить із класу. У цей час у класі відбуваються якісь зміни: один чи два учні змінюють свої місця за партами, пересувається стілець, відчиняється вікно тощо.

Коли ведучий повертається, він повинен відповісти на запитання.Whathaschanged?» тобто назвати все, що змінилося у класі.Наприклад: The window was shat, now it is open. Pete був на першому дошці, зараз він є на тридцятим дошці.Рахунок може бути командним чи індивідуальним. За кожну правильну пропозицію команда (або учень) отримує одне очко.

11. Улюблені заняття карлсона.

Діти, ви знаєте Карлсона, який живе на даху.

Переді мною картинка, де зображений Карлсон за своїм улюбленим заняттям. Вгадайте, що він робить. Учні запитують:Isheplayingball? Ishereadingabook? еtc.

12. Кімнатний бій.

Це граматична гра на відпрацювання структури.

У грі – двоє людей.

Кожен із учасників малює план своєї кімнати (вони не повинні бачити малюнків один одного), а також порожній квадрат, що є планом кімнати партнера, який заповнюватиметься «меблями» в ході гри.

При цьому наперед обумовлюються назви та кількість предметів у кімнатах. Потім вони по черзі ставлять одне одному питання, намагаючись з'ясувати розташування меблів у кімнаті партнера.

Наприклад: Is there a table в middle of the room? Чи є TV-set в left corner?

Якщо відповідь ствердна, то запитувач робить відповідні малюнки в порожньому квадраті і ставить наступне запитання.

Якщо відповідь негативна, вона втрачає право ставити запитання та відповідає на запитання партнера. Виграє той, хто першим відгадав розташування меблів у кімнаті партнера та заповнив порожній квадрат.

13. Подарунки.

Мета: закріплення лексики по темі, автоматизація вживання вивчених дієслів у майбутньому в усному мовленні.

Хід гри: утворюються дві команди. На дошці записуються два ряди слів: 1) найменування подарунка; 2) список дієслів. Гравці повинні сказати, використовуючи при цьому дієслова зі списку, що вони робитимуть із подарунками, отриманими у день народження. Кожен учасник гри вигадує за однією пропозицією. Виграє команда, яка швидше впоратися із завданням складе пропозиції без помилок.

14. Цифри.

Мета: повторення кількісних числівників.

Хід гри: утворюються дві команди. Праворуч і ліворуч на дошці записується врозкидну однакову кількість цифр. Вчитель називає цифри одну за одною. Представники команд мають швидко знайти та викреслити названу цифру на своїй половині дошки. Виграє та команда, яка швидше впорається із завданням.

Граматичні ігри

Мета цього виду – навчити учнів вживанню мовних зразків, містять певні граматичні проблеми, створити природну ситуацію для вживання даного мовного зразка, розвинути мовну творчу активність і самостійність учнів.

Приклади ігор:

1 гра:

Дієслово to have добре засвоюється у грі “Button”. Усі учні тримають долоні човником. Ведучий кладе гудзик у руки одного з них, а інший ведучий має вгадати, у кого він перебуває. Другий ведучий звертається до учня: Button, button! Have you a button? No”, чує він у відповідь і звертається з цим питанням до іншого учня. Гра триває доти, доки ведучий не вгадає, хто має в руках гудзик; при цьому він може поставити лише три питання. Ця гра готує учнів до діалогічного мовлення.

2 гра:

Для обробки складніших фраз з дієсловом to have може бути використана гра «Швидкий поїзд». Пропонується помірний темп промовлення фрази, наприклад: "I have a book in my hand". Через деякий час попереджаю, що поїзд набирає швидкість та прискорює темп промовлення фрази. Усі учні поспішають промовити фразу, щоб «не відстати від поїзда».

3 гра:

Діти стають у гурток, що веде посередині. Діти водять хоровод і співають пісеньку:

One and two,

I and you,

One and two,

Who are you?

Учень, навпроти якого виявився ведучий відповідає питанням. Наступний куплет:

Один, два, три

He and she.

Один, два, три

Who is she?

На це питання відповідає ведучий, навпроти якого виявився кожен із учнів.

4 гра:

Діти стають у ланцюжок і за спиною передають якусь іграшку. Ведучий рахує до 10 і командує: Stop! І після цього намагається вгадати, у кого іграшка, запитуючи: Do you have a dog? Якщо він вгадав, учень відповідає: Yes, I do і стає ведучим.

5 гра:

Діти водять хоровод і промовляють лічилку:

One potato, 2 potatoes, 3 potatoes, four;

Five potatoes, six potatoes, seven potatoes more.

Як тільки лічилка завершується, діти повинні назвати ім'я того, на кому вона скінчилася: His name is ... хто не встиг або не правильно назвав her або his, сідає на місце.

6 гра “Wearenice”

Діти стають у дві шеренги один навпроти одного. Вчитель просить повторювати його кожен рядок, супроводжуючи слова жестами:

I am nice (вказують на себе)

You are nice (вказують на того, хто стоїть навпроти в іншій шерензі)

We are nice (діти, в кожній шерензі вказують на всіх, що стоять поряд)

And you (вказують на всіх, що стоять навпроти)

He is nice (вказують на хлопчиків)

She is nice (вказують на дівчаток)

They are nice, too (вказують на всіх)

7 гра“Where do you live?”

Гра йде ланцюжком. Діти передають другові один м'яч зі словами:

Уч.1: You are a crocodile. Where do you live?

Уч.2: I live in the river.(Звертаючись до наступного учня) You are a frog.Where do you live?

Уч.3: I live in the pond. You are a horse. Where do you live?

Уч.4: I live in the farm. You are a bear. Where do you live?

Уч.5: I live in the forest. You are a dog. Where do you live?

Уч.6: I live in the house. You are a tiger. Where do you live?

Уч.7: I live in the zoo.

Граматичні ігри.

Цілі:

Навчити учнів використовувати мовні зразки, які містять певні граматичні проблеми

Створити природну ситуацію для вживання даного мовного зразка

Розвинути мовну творчу активність учнів

Гра “Whatisthis?”

Вчитель показує листівку дітям запитує: “Guess, whatisthis?” Діти запитують:” Is this a girl?” Вчитель відповідає: "No it isn't" або "Yes, it is."

Гра "Memory Game."

Навчає вживанню у мові структури типу:ItsVeraspen.Проходжу між рядами з кошиком. Кожен учень кладе у ній якийсь предмет, що ілюструє вивчену лексику, говорячи:”Takeitplease.”Я дякую учням, та був ставлю кошик на стіл. Показуючи один із предметів запитую: “Whosepenisthis?” Бажаючий відповідає: “ItVerapen.” Перемагає той, хто дізнався про найбільшу кількість предметів.

Гра "Фокусник."

Відпрацьовується питання та відповіді на нього:”Whatkindofbox is this?” “Цей є великий, малий, long, short, коло, square, thick, thin box.”Фокусник ставить питання.Якщо предмет названий невірно, він показує його і каже:”Thats wrong.”Якщо предмет вгадан, то учень виконує роль фокусника і гра продовжується.

Гра “Questions.”

Загадавши предмет, ведучий починає з приказки: “I spy with my little eye something beginning with D”, називаючи першу букву задуманого слова. Учні запитують, намагаючись відгадати:”Is it a cat?”

Гра “The Gate.”

Гра дозволяє повторити, закріпити у пам'яті всі види запитань. Двоє учнів, з'єднавши руки, стають перед класом утворюючи ворота. Інші по черзі підходять до них і ставлять запитання. Залежно від правильності питання слідує відповідь:”The gate is open”або”The gate is shut

Гра “Безглузде порося.”

Для цієї гри бажано мати маску порося. Порося ніяк не може запам'ятати розклад уроків і весь час перепитує хлопців:”Do you have 5 lessons on Monday? Do you have English on Tuesday?”

Гра "Дірижер."

У ролі диригента виступає вчитель. Диригент піднімає картку зі знаком питання і хор вимовляє: “What are you doing?”Учитель вказує на одного з учнів і той каже:”I am speaking English.”Хор коментує:”He is speaking English.”Дирижер знову піднімає знак питання, і гра продовжується.

Гра “There is…”

Група поділяється на дві команди. Вчитель складає у коробку предмети, назви яких відомі учням. Після цього члени команд по черзі називають англійською ці предмети:”There is a book in the box.”

Гра “Zoo.”

1. Скажи класу, яку з цих тварин ти можеш побачити в зоопарку.

Учень-“I can see a tiger in the zoo.

2. Яких тварин у зоопарку немає.

Учень-“Cows don't live in the zoo або There is no cow in the zoo.”

3.Яких тварин можна побачити у селі.

Учень: "I can see a horse in the village."

Гра “Hedgehogs.”

Даю пропозиції російською, учні шукають у тексті еквівалентну пропозицію англійською мовою. Той учень, який першим знайшов потрібну пропозицію, прочитує її. Наприклад: "Наша школа не дуже велика." Учень з тексту:”Our school is not so large”

Гра“Butterfly.”

Зі словами:"Fly, butterfly, flyХтось із дітей підкидає метелика вгору, над аркушем паперу, на якому написана та чи інша граматична структура. Треба визначити пропозицію з цією структурою.

Гра “Blind Mans Buff.”

Гра в жмурки. Ведучий із зав'язаними очима постійно запитує:”Where are you?”Все вроздріб, іноді змінюючи голоси, кричать:”I am here.”Але ось ведучий упіймав “ жертву”.”Are you Lena?” Lena:” Yes, I am.” Олена почала водити.

Вивчення граматичних явищ є одним із найважчих моментів у вивченні англійської мови. Але тут теж можуть допомогти різні римування та вірші. Їх можна використовувати як на початковому та середньому, так і на просунутому етапі навчання англійській мові.

The verb “to be”

I am a pupil.

You are a writer.

She is a teacher.

He is a fighter.

***

I"ve got/She/He/It has got

I am a kitten.

I"ve got a mitten.

I am a giraffe.

I"ve got a scarf.

It is a kitten.

It has got a mitten.

It is a giraffe.

It has got a scarf.

***

Present Continuous

I am calling my friends

At half past three.

They are very busy,

They can't come to me:

Pete is reading a book,

Kate is learning to cook,

Pat is feeding her cat,

Jack is tidying his flat.

***

Present Perfect

I"ve been to the Zoo,

I"ve seen a kangaroo,

I"ve eaten a cake-

I'm feeling great!

***

Subjunctive Mood

If I were a cat – I would catch a rat.

If I were a ball – I would jump and fall.

If I were a bee – I would hide in the tree.

If I were a kangaroo – I would live in the Zoo.

I wish I could run like a dog.

I wish I could swim like a frog.

I wish I could fly like a butterfly.

I wish I could smile like a crocodile.

***

Passive Voice

The book був read.

The pet was fed.

The work was done.

The song was sung.

The letter was written

And sent to Great Britain.

Then it was read

And quickly sent back.



Останні матеріали розділу:

Перше ополчення у смутні часи презентація
Перше ополчення у смутні часи презентація

Слайд 1Смутний час Слайд 2На початку XVII століття Російська держава була охоплена пожежею громадянської війни та глибокою кризою. Сучасники...

Слова паразити у дитячій мові
Слова паразити у дитячій мові

Однією з найважливіших проблем сучасного суспільства є проблема мови. Ні для кого не секрет, що останнім часом наша мова зазнала...

Презентація для уроків літературного читання у початковій школі про Е
Презентація для уроків літературного читання у початковій школі про Е

Слайд 2 04.11.2009р. Н.С. Папулова 2 Олена Олександрівна Благініна. (1903-1989) – російський поет, перекладач. Слайд 3 Дочка багажного касира на...