Заняття англійською мовою з дітьми 3 4 років. З чого почати навчання англійської найменших

Людмила Бикова
Конспект заняття з англійській мовідля дітей раннього віку(2–3 роки) «Мої іграшки»

Конспект заняття з англійської мови для дітей раннього віку (2–3 роки) на тему «Мої іграшки»

Мета заняття:продовжуємо знайомство дітей із іграшками, розвиваємо інтерес до свого тіла, а також створюємо мотивацію на відвідування заняття у дітей.

Навчальні завдання:

1. Розвиваємо вміння слухати та розуміти англійську мовуза допомогою безперекладних способів семантизації.

2. Вводимо в активний та пасивний словникдітей повсякденно-побутової лексики

Активний словник: a block, a doll, a brush, eyes.

Пасивний словник: Take/Give, close your eyes, open your eyes, red, blue, many, here, there

3. Повторюємо лексику з попередніх занять: hands, feet, nose, wash

4. Вводимо граматичну конструкцію has got

Розвиваючі завдання:

1. Розвиваємо дрібну моторику;

2. Розвиваємо пам'ять, концентрацію уваги, мислення;

3. Вчимо кольору, поняття про кількість «багато», поняття про просторове розташування предметів «тут», «там».

4. Розвиваємо комунікативні навички дітей раннього віку: встановлення контакту, вітання, прощання, стимулюємо відповідь у ході бесіди.

Виховні завдання:

1. Формуємо інтерес до занять англійською мовою;

2. Прищеплюємо культуру поведінки у суспільстві: вітання та прощання;

3. Формуємо позитивне ставленнядо культурно-гігієнічних процедур;

4. Виховуємо акуратність та звичку прибирати за собою речі та іграшки на місце.

Обладнання: лялька, зубна щітка, кубики, годинник, аудіозапис Baby Beetles "Go!" Stop!”

Хід заняття.

1. Вітань іє:вітаємося з мамами та дітьми. Спочатку питаємо імена мам, потім – дітей. Дитина має зрозуміти питання і може назвати лише ім'я.

Hello! Hello, Mummies, hello, kids! I'm glad to see you again! What’s your name? I'm Mummy Dasha/I'm Anya.

2. Граємо "Де ж ваші?"

Where are your ?

Намагаємося встановити контакт очима з кожним малюком:

Look! They are my hands! Where are your hands? Show me your hands, Anya! (Беремо за руку дитини). Here they are! Look! I can clap my hands! (плескаємо). Let's clap our hands! Clap! Clap! (плескаємо разом з мамами). Very well, darling! Can you clap your hands, Anya? Show me, you can clap your hands! (плескаємо разом із дітьми мамами). Great! (великий палець вгору). We can clap our hands!

Look! They are my feet! Where are your feet? Show me your feet, Anya! (Доторкаємося до ступнів малюка). Here they are! Look! I can stomp my feet! (Тупаємо). Let’s stomp my feet! Stomp! Stomp! Very well, darling! Can you stomp your feet, Anya? Show me, you can stomp your feet! (топаємо все разом). Great! (великий палець вгору). We can stomp your feet!

Look! It's my nose! (Доторкаємося до свого носа). Where is your nose? Show me your nose, Anya! (Доторкаємося до носика малюка). It's my nose! I can sniff! (Фиркаємо). Can you sniff? Sniff, Anya! (Фиркаємо разом).

3. "Ми любимо вмиватися" - This is the way.

«Вранці усі дітки встають і вмиваються. Вмиємося і ми? Мами разом із педагогом співають пісню та супроводжують масажем ті частини тіла дитини, про які співають.

Wash our face, wash our hands

This is the way we wash our hands

Everyday in the morning (трьом ручки один про одного, імітуючи умивання)

Wash our face, wash our nose

This is the way we wash our nose

Everyday in the morning (масажуємо носик)

А що це (показуємо зубну щітку? What is it? It's a brush! Ви любите чистити зубки вранці та ввечері? Покажіть, як ви це робите! Ось так! Давайте послухаємо пісеньку. Давайте разом почистимо зубки!

Brush our teeth, brush our teeth

This is the way we brush our teeth

Everyday in the morning (широко відкриваємо рота в посмішці та імітуємо чистку зубів.

4. Сюжетно-рольова гра. Ознайомлення з Dolly The Doll.

Матеріал: лялька з кубиком

Стукаємо по столу. Listen! (До вуха жест). Деякийbody є nocking on the door. Knock-knock (стукаємо). There's somebody behind the door (вказуємо на двері).

Педагог: Who is it? Do you know? (Звертаємося до батька, який негативно хитає головою і піднімає плечі). No, I don’t. Do you know? (Дитину)

Педагог: I don't know either (качає головою і розводить руками). Who is it?

Let's see (долоня до брів і дивимося вдалину)

Заходить лялька

Педагог: Ох! It's a doll! Come in, Doll! (з кубиком)

Look! The doll has got the hands! (Показуємо ручки ляльки). Where are your hands? Show me your hands, Anya! The doll has got the nose! (Доторкаємося до носика ляльки). Where is your nose? The doll has got the eyes! (Показуємо очі ляльки). Where are your eyes? Look! The doll can close her eyes! (Закриваємо ляльці очі). And…the doll can open her eyes! (відкриваємо ляльці очі). Can you close your eyes, Anya? Close your eyes, Anya! Great! Open your eyes!

Звертаємось до ляльки. Little Doll, what’s your name?

Dolly: My name is Dolly!

Педагог: Look! What is it? Do you know? (питаємо батьків та дітей).

Батьки: I don’t know (качають головою разом із дітьми).

Педагог: The doll has got a block (показуємо на кубик). Take the block! (Даємо кубик кожній дитині по черзі) / Now give me the block! (просимо назад кубик за допомогою жесту або просто забираємо).

Dolly: I have got many blocks! (Вивалює з сумочки). Багато!

На підлозі лежить багато кубиків. Кожному даємо кубиком. По черзі звертаємось до кожної дитини та вказуємо на кубик у його руках та на кубики на підлозі: There is a block here. Там є багато блоків.

4. Гра-пісня A doll with a bloc k.

На підлозі лежить багато кубиків. контрастних кольорів(червоний та синій)

Педагог: Dolly хоче грати. Вона збирається погуляти із кубиком. Повторимо за Dolly? Let’s play a game with Dolly and her block! Follow Dolly!

Батьки: Let's (мамо!

The Doll is going to walk

She takes a red block (a blue) (у руках ляльки та дитини кубик названого кольору)

Tap, tap, tap (імітація ходи)

Hearing the sound of clock (показуємо на годинник)

She drops a red block («роняємо» кубик від переляку)

5. Час збирання! It's time to tidy u p!

Look! The room is messy! (Обводимо кімнату рукою, звертаючи увагу на іграшки на підлозі). Там є багато блоків на floor! Let's tidy the room! Співаємо пісню та разом із батьками збираємо кубики в коробку (сумку).

(Sung to: "Mary had a little lamb")

Now it's time to tidy up

tidy up, tidy up

Now it's time to tidy up

And put our blocks away.

Залишаємо кілька кубиків. Просимо дитину підібрати кубик та покласти на місце.

Let's put the blocks on the place! (в box). Anya, pick up a block! (Дитина підбирає кубик з підлоги). Put the block into the box (кладе його в коробку).

6. Давайте танцювати! Let’s dan ce!

Виконуємо рухи разом із лялькою.

Dolly Doll, Dolly Doll, turn around (кружляємо)

Touch the ground (торкаємося до статі)

Jump up high (стрибаємо)

Touch the sky (тягнемося вгору)

Slap your knees (плескаємо по колінах)

Sit down, please (сідаємо)

Pat your head гладимо себе по голові)

Go to bed. ("лягаємо спати")

Wake up now («прокидаємося» і встаємо)

Take a bow (кланяємось)

Show your shoe (показуємо туфельку)

I love you! (лялька обіймає дітей)

7. Прощання з куком лой

Well done! Лялька рада, що всі так добре впоралися! Let me pat your head! (Підходить до кожної дитини і гладить по голівці).

Look! Dolly Doll is sleepy (сидить сумна). Doll must go! Kids! Wave Goodbye (помахати). Bye!

8. Гра для завершення заняття Go! Stop!

Kids and Mummies! Let's play a game. Звучить сигнал Go! (Йдемо під музику Baby Beetles "Go! Stop!’’). Музика припиняється, і говоримо Stop!

9. Ритуал проща ня

Kids! You look so sleepy! Let's wave Goodbye! Let's say Goodbye!

Людмила Бикова

Ціль заняття: знайомство дітейта батьків з педагогом, один одним, приміщенням. Адаптація до умов, створення мотивації на відвідування заняття у дітей: сприятливої ​​атмосфери, ігрового інтересу Знайомство з героями занять, які говорять тільки на англ. мовою.

Навчальні завдання:

1. Розвиваємо вміння співвідносити слова та предмети (дії, які називаються на англійською.

2. Вводимо в активний та пасивний словник дітейповсякденно-побутової лексики.

Активний словник:I'm,Hi!Bye!Mummy,Teddy,hands.

Пасивний словник: What’s your name? Where are? Who is it? Look! Listen!

3. Вчимо вітати і прощатися на англійською.

4. Формуємо початкові навички під час роботи з олівцем: вчимо правильно тримати олівець і проводити лінію

Розвиваючі завдання:

1. Розвиваємо дрібну моторику;

2. Розвиваємо пам'ять, концентрацію уваги, мислення;

3. Розвиваємо комунікативні навички дітей раннього віку: встановлення контакту, вітання, прощання.

Виховні:

1. Формуємо інтерес до заняттям англійською мовою;

2. Знайомимоз культурою поведінки в суспільстві: привітання та прощання;

3. Формуємо позитивне ставлення до культурно-гігієнічних процедур;

4. Виховуємо чуйність та співчуття до іграшок.

Устаткування: іграшковий ведмедик, масажні м'ячики, мильні бульбашки, кольорові олівці, трафарет їжачка без голок, іграшкова рибка

Хід заняття.

1. Знайомство. I'm glad to see you!

Вітаємося з мамами та дітьми російською та англійською! Hi, mummies! Hi, kids! По черзі запитуємо імена мам і дітейросійською та передаємо м'ячик, для встановлення контакту.

А як інакше можна запитати ім'я?

What’s your name? Просимо маму відповісти на питання: мами називають лише своє ім'я Потім питаємо дитини: відповідає за допомогою мами

2. Артикуляційна вправа"Рибки" (відпрацювання звуків [w] – What's your name)"Давайте пограємо! Дивіться, що маю! Рибка! Рибки вміють пускати бульбашки! Тепер ми будемо з вами рибками. Губки трубочкою! Бульбашка росте і лопається (губки розслабляються)».

3. Граємо ручками разом із дітьми – Where are your hands?

Намагаємося встановити контакт очима з кожним малюком: Look! They are my hands! Where are your hands? Show me your hands, Anya! (взяти за руку та показати). Here they are! Look! I can clap my hands! Let's clap our hands! Clap! Clap! Very well, darling! Can you clap your hands, Anya? Show me, you can clap your hands! Great! (великий палець вгору). We can clap our hands!

4. Ми любимо вмиватися- This is the way.

«Вранці усі дітки встають і вмиваються. Вмиємося і ми?Мами разом із педагогом співають пісню та супроводжують масажем ті частини тіла дитини, про які співають.

Wash our face, wash our hands

This is the way we wash our hands

Everyday in the morning (трьом ручки один про одного, імітуючи умивання)

Wash our face, wash our nose

This is the way we wash our nose

Everyday in the morning (Масуємо носик).

Wash our face, wash our face

This is the way we wash our face

Everyday in the morning ( «вмиваємо»обличчя).

5. Вправа «Їжачок»

Ціль: розвиваємо дрібну моторику, привчаємо слухати іншомовне мовлення, формуємо співчуття до іграшок

Look! (Показуємо колючий масажний м'ячик). It's a hedgehog. Показуємо колючки. Вони є приколами. Вдаємо, що вкололися. Hedgehog is prickly. Вислів жалю, що його ніхто не хоче погладити через його колючки російською. Poor Hedgehog! Погладимо їжачка? (озвучуємо прохання погладити російською). Let’s pat Hedgehog! Let's pat! Тепер їжачок нас погладить! Читаємо римування і гладимо м'ячик: Hedgehog, could you pat my hand? I know you are prickly. Але я маю на увазі свій friend.

6. Малювання олівцем «колючок»з використанням трафарету їжака.

Ціль: намалювати лінії олівцем

It's a hedgehog. Ох! Where є prickles? У їжачка немає голок. Давайте йому зробимо! Let's make prickles! Коментарі при малюванні: These are paints/pencils. Take a blue/red/yellow colour. Допомагаємо дитині правильно захопити олівець.

Draw a red colour. Let's draw a line. What a beautiful picture! Well done!

7. Знайомство з Мишком.

Матеріал: ведмедик з сумкою, в якій мильні бульбашки.

Стукаємо по столу.

Listen! (До вуха жест). Деякийbody є nocking on the door. Knock-knock (стукаємо). There's somebody behind the door (Вказуємо на двері).

Педагог: Who is it? Do you know? (Спочатку до мам - I don't know з негативним жестом головою, потім до дитини - чекаємо слова No або жесту головою).

Педагог: I don"t know either (хитає головою і розводить руками). Who is it?

Let’s see (заходить ведмедик) (Долонь до брів і дивимося вдалину)

Педагог: Oh! It's a bear! We are glad to see you again. Come in, Bear! (З сумкою).

Teddy: Hi! I'm Teddy! What's your name (педагогу?)

Педагог:Hi, Teddy! I'm (Прикладаємо руку до грудей)Людмила Сергіївна.

Teddy: What's your name? (Спочатку мамі, потім - дитині). Are you Sasha? Ні? Are you Masha? I’m Аня (Допомога педагога). Are you Anya? Very good! Аня! Nice to meet you! (ведмедик потискає руку дитині).

Педагог: Look! Teddy has got a bag. (Показуємо на мішок).

Do you know what’s in the bag? (Дітям)

I don’t know (мами). I don’t know either (педагог).

What’s in your bag? (педагог ведмедику із зазначенням на сумку).

Teddy: Have a look! Bubbles!

Педагог: Bubbles? That's great!

Роздаємо мамам мильні бульбашки і всі разом пускаємо їх. Let's blow bubbles! Catch it!

Співаємо пісню Bubbles all around на мотив "Twinkle Star". Супроводжуємо пісню жестами.

Bubbles All Around

(Sung to: Twinkle, Twinkle Little Star)

Bubbles floating all around ( «ловимо»мильні бульбашки)

Bubbles fat and bubbles round (робимо руками коло)

Bubbles on my toes and nose (Доторкаємося до носа і ступнів)

Blow a bubble, up it goes! ( «дуємо»мильні бульбашки)

Bubbles floating all around. ( «ловимо»мильні бульбашки)

Bubbles falling to the ground. (співаємо повільно і нахиляємося, торкаючись підлоги руками).

8. Імітаційна гра Teddy Bear

Тедді пропонує дітям потанцювати: Kids, let's dance! Виконуємо рухи в такт словах пісні:

Teddy Bear, Teddy Bear, turn around (кружляємо)

Teddy Bear, Teddy Bear, touch the ground (торкаємося до статі)

Teddy Bear, Teddy Bear, jump up high (стрибаємо)

Teddy Bear, Teddy Bear, stretch to the sky (Тягнемося вгору)

Teddy Bear, Teddy Bear, slap your knees (плескаємо по колінах)

Teddy Bear, Teddy Bear, sit down, please (сідаємо)

Teddy Bear, Teddy Bear, pat your head (Гладимо себе по голові)

Teddy Bear, Teddy Bear, go to bed ( "лягаємо спати").

Ведмедик дякує вам за гру(Підходить до кожної дитини і гладить її по голові):. Anya, let me pat you. Sasha, let me pat you.

Look! Ведмедик втомився. Teddy is sleepy. Давайте попрощаємось із ним. Скажімо: Bye!

Look! Teddy is waving goodbye! Kids, wave goodbye to Teddy! (Помахати) Wave! Let’s say bye together! Bye (машемо). Bye!

9. Ритуал прощання. Kids and mummies! It's time to say bye! Wave goodbye! Bye, kids and mummies!

Список використаних ресурсів:

Нігматуліна Є., Черкасова Д. Because. Курс для самостійного навчання дітей від 2 до 6 років англійською мовою.

http://www.everythingpreschool.com

Не секрет, що будь-який батько із задоволенням спостерігає за тим, як їхнє маля росте і пізнає навколишній світ. У цей час юним дослідникам особливо легко дається запам'ятовування нових слів, звуків і предметів. Тому вивчення англійської мови можна і потрібно починати в такому юному віці. Не варто боятися того, що англійська для дітей 3 років якимось чином заважатиме знайомству з рідною мовою – особливості когнітивного розвитку даного періоду дозволять дитині без проблем відокремити маму від mother. Саме зараз ваш малюк може легко освоїти відразу кілька мов!

Чи складно вивчати англійську в 3 роки?

Звичайно, взяти і посадити трирічну дитину за підручники, змусити її заучувати щось просто неможливо. Маля швидше віддасть перевагу пізнавальній веселій грі або спілкуванню з однолітками. Плюс до всього, зараз дітям важливо зіставляти почуте слово з тим чи іншим предметом. Mortimer English Club знає це і тому пропонує ігрову формувивчення англійської для дітей 3-х років. На наших заняттях, які проходять тільки іноземною мовою, хлопці запам'ятовуватимуть назви картинок, гратимуть з водою, піском і навіть навчатимуть свої перші віршики та пісеньки англійською!

Курси англійської для дітей 3-х років

Щоб курс English for Minis проходив продуктивніше, ми набираємо невеликі групидо 6 осіб та проводимо 45-хвилинні уроки. У нашому клубі дітки запам'ятають близько 300 англійських слів, познайомляться з лицарем Морті та його друзями, а також вивчать такі теми, як частини тіла, транспорт, іграшки, тварини, кольори тощо. Батькам буде надано пакет посібників, дисків та яскравих книг з вивчення англійської для маленьких непосид. З ними курс англійської для дітей 3 років стане ще яскравішим та ефективнішим!

Сьогодні я хочу розповісти вам про те, як навчити англійській ваших маленьких дітей, починаючи з 3-х років. Ви можете здивуватися і навіть обуритися:

  • Як? Позбавити свою рідну дитину і можливості зайвий разпограти вже з таких малих років?
  • Та така малютка просто нездатна так рано прийматися за іншу мову, адже вона ще погано знає свою рідну!
Вчимо дітей англійської з 3-х років

І ось, що я скажу вам шановні дорослі:
Ви надто жорстокі до ваших власних дітей! Запитайте чому?

  1. Будучи дорослими, переносіть на свого малюка вашу відсталість і лінощі: ось спробуй вас чомусь повчити зараз, коли вам приємніше подивитися «ящик», смачно поїсти, поспати, попити пивка, пліткувати. На відміну від вас, ваша дитина допитлива, їй не подобається їсти і спати, вона любить вчитися!
  2. Позбавляєте дитину тих можливостей, що подарувала їй природа: саме з 3 до 5 років у дітей найчіпкіша пам'ять, і вона засвоює в цей період більше інформації, ніж потім за все життя.

Трирічки дуже допитливі. Вам тільки здається, що зосереджено малюк, що возиться в пісочниці, нічого не чує. Одного чудового дня він, подібно до папуги, раптом видає весь запас потрібних і непотрібних слів, який він вбирав як губка за іграми та іншими серйозними дитячими справами.

Здібності дітей до мов

Ось ця властивість дітей — запам'ятовувати, граючи і, начебто, нікого не чуючи, треба використовувати. Потрібно перетворити ваші перші уроки англійської на таку ж гру:

  • дитині просто цікаво грати з вами, вона не знає, що ви її, виявляється, навчаєте;
  • зосереджений на самій грі, він між справою запам'ятає все англійські фразисказані йому.

Починайте навчання з назви всього того, що оточує малюка у його 3 роки:

  • домашніх предметів - іграшка (toy), тарілка (plate), стіл (table), яблуко (apple) та ін;
  • частин тіла - рука (hand), ніс (nose), рот (mouth), голова (head), очі (eyes);
  • того, що він бачить на вулиці - машина (car), кішка (cat), птах (bird), сонце (sun).

Вчіть не одні лише слова, а відразу складайте з них прості фрази:

  • Дай мені чашку, будь ласка. Give me a cup, please
  • Хочеш яблуко? - You want an apple?
  • Підемо гуляти! - Go for a walk!

Англійська мова для дітей від 1 року на урок у звичному її розумінні не надто схожа. Заняття з малюками англійською – це здебільшого англомовні «інсценування» з невеликим сюжетом, віршовані оповідання, англійські пісеньки, веселі картинки та цікаве малювання-вироби. При цьому жодні, у тому числі нові, іноземні словамалюкові російською не перекладаються. Дитина повинна зацікавитися незрозумілою для неї мовою і, поринаючи в англомовне середовище, слухати і вбирати. Нерідко зовсім юні учні спочатку просто слухають, слухають та слухають англійську мову викладача, а потім починають видавати цілі конструкції.

Щоб малюк одразу включився до процесу навчальної гри, у Центрі Поліглотики дитину може супроводжувати батько. Як тільки учень знайде контакт із педагогом і перестане втрачати маму чи тата, він може самостійно залишатися на уроках англійської мови для найменших.

Вікові особливості

Курси англійської мови для дітей діляться на кілька підвидів. З дітьми від року до 2 років викладачі займаються у присутності батьків. Крім вивчення іноземної особливу увагуприділяється ранньому розвитку. Педагог у своїй роботі використовує пальчикові ігри, рухливі завдання, що спонукають малюків діяти, розучує зі своїми підопічними коротенькі вірші та пісеньки. Один з доступних та ефективних способівподання інформації перегляд мультфільмів англійською мовою. Основне завдання викладача зацікавити дітей, викликати в них бажання вивчати мову та розвиватися. Педагог працює над підготовкою дитини до більш інтенсивному курсу, вчить його на інтуїтивному рівні розпізнавати та розуміти іноземну мову.

Програма англійська мова для малюків від 2 років спрямована на те, щоб дитина якомога раніше заговорила. При регулярному відвідуванні занять у дітей розвивається ідеальна вимова та відсутні граматичні помилки. Цей рівень поєднує завдання для найменших і є основою для регулярного навчання. Викладач, як і раніше, багато часу приділяє іграм, але діти вже більше перебувають за столом, виконуючи творчі доручення. Грамотний підхід дозволяє за рік у кілька разів збільшити словниковий запасдитини. У структурі занять залишаються пісеньки, танці, невеликі вірші та потішки.



Останні матеріали розділу:

Презентація на тему
Презентація на тему "як влаштований організм людини" Робота може використовуватися для проведення уроків та доповідей з предмету "Біологія"

Вчитель: Трофімова Наталія Авенірівна Слайд 2 Живі організми бактерії та тварини рослини народжуються харчуються розмножуються Слайд 3 Подорож у...

Інформаційні технології
Інформаційні технології

Слайд 2 Сучасна людина користується засобами обчислювальної техніки на кожному кроці – у побуті, на роботі та відпочинку. Цифрові фотографії,...

Цифрові фотографії - презентація
Цифрові фотографії - презентація

Зчасна людина користується засобами обчислювальної техніки на кожному кроці - у побуті, на роботі та відпочинку. Цифрові фотографії, цифрове відео...