Рахунок близько 100 легкі приклади роздрукувати.






Посібник можна використовувати...

Читати повністю

У посібнику зібрано 3000 нових прикладів з математики за однією з базових тем - "Рахунок у межах 100". Як і будь-яка інша тема, вона потребує уважного осмислення та міцного закріплення. Особливістю цього видання є великий шрифт.
Як показує практика, учень повністю засвоїв тему, якщо вирішує приклад та записує відповідь протягом 4-7 секунд. І тут можна говорити, що звичка рахунку доведено до автоматизму.
На кожній сторінці наведено 6-7 стовпчиків, у середньому по 35 прикладів. Наприкінці стовпчика записується час, витрачений учнем рішення. У лівому нижньому куті позначені контрольні цифри: ідеальний часрішення одного стовпчика, задовільний і результат, який повинен змусити учня замислитися.
Вчителю складно перевірити таку кількість прикладів, тому краще, якщо час, витрачений на рішення кожного стовпчика, відзначать дорослі будинки.
Щоб досягти хороших результатівЩодня потрібно вирішувати по одній сторінці.
Посібник можна використовувати як додаткового матеріалуна уроках математики, а також для занять удома.

Приховати















Назад вперед

Увага! Попередній перегляд слайдів використовується виключно для ознайомлення та може не давати уявлення про всі можливості презентації. Якщо вас зацікавила дана робота, будь ласка, завантажте повну версію.

Цілі уроку:

  • Удосконалювати обчислювальні навички та вміння вирішувати прості завдання.
  • Закріплювати усні прийоми складання та віднімання.
  • Розвивати пізнавальний інтересрозширювати знання про навколишній світ.
  • Корекція зору методом В.Ф.Базарного.
  • Включити елемент випереджуючого навчання (розкрити зміст дії множення).
  • Розвивати увагу, логічне мислення, кмітливість, вміння міркувати, мислити, інтерес до уроків математики

Обладнання:мультимедійний проектор, комп'ютер, диск з презентацією, індивідуальні диференційовані завдання, електрифікований посібник з програмою з математики для контролю знань учнів, ребуси.

Форми роботи:колективна, індивідуальна, диференційована.

Вигляд уроку:нестандартний, урок-подорож, урок-презентація.

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

1). (Слайд 1) Повідомлення теми та мети уроку

2) (Слайд 2) Емоційний настрійна урок

Довгоочікуваний дан дзвінок -
Починається урок.
Ігри, жарти, все для вас!
За роботу, в добрий час!

ІІ. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ

1. Хвилинки чистописання

Хлопці! Сьогодні ми маємо незвичайний урок. Я запрошую вас вирушити до морської подорожі до “Країни знань”.

Протягом усієї подорожі ми закріплюватимемо навички складання та віднімання чисел у межах 100. Подорожуватимемо на кораблі (Слайд 3)

Ви знаєте, що всі мандрівники ведуть щоденники спостережень.

Вашим щоденником спостережень буде ваш зошит, у якому ви будете вести всі необхідні записи. Вони мають бути чіткими та акуратними.

Будьте всі старанні,
А ще уважні!

(Слайд 4) – На екрані числа – це номери кают. Запишіть їх у зошиті в порядку зростання і ви дізнаєтесь назву нашого корабля. Перевіряємо! Молодці!

Отже, ми вирушили у подорож. Плисти ми будемо довго, тому я пропоную вам пограти в Доміно.

2.(Слайд 5)Гра "Доміно"

Хлопцям лунають картки, окрім однієї. Її учитель ставить на магнітну дошку. Учні вирішують записаний на картці приклад. До дошки повинен вийти той учень, у якого на лівій частині картки записано відповідь першого прикладу. Він ставить картку поряд із першою. Записаний не нею приклад вирішують учні, а до дошці виходить той, у якого на лівій стороні картки записана відповідь другого прикладу, і ставить картку праворуч від другої. Гра триває доти, доки ланцюг всіх карток не буде виставлений на підставці за вищезазначеним правилом. Інші учні-контролери. Вони підтверджують або заперечують відповіді учнів, що виходять до дошки.

3.(Слайд 6) Усний рахунок “Математична туманність

(Робота з роздавальним матеріалом)

Потрібна ваша допомога – а це ваші математичні знання. Закінчіть, будь ласка, рішення прикладів. (Хлопці вважають приклади та показують відповіді)

4. (Слайд 7)Математичний ланцюжок

Хлопці, подивіться, які гарні птахи ширяють над морем! Які у них великі крила!

У якого птаха найбільший розмах крил?

Знайти відповідь нам допоможе математичний ланцюжок

Вирішити її треба правильно. Відповідь цього ланцюжка буде підказкою

Пізнавальна хвилина:

Альбатроси є морські птахи. Більшість життя вони проводять над відкритим морем або океаном, красиво ковзаючи над хвилями. Вони досягають завдовжки до 1,5 метрів. Альбатросам доводиться перелітати дуже великі відстаніТому розмах крил у них досягає до 4,5 метрів. У цих птахів високо розвинена здатність до запланованого польоту. Цей птах може ширяти над океаном 6 діб, не зробивши при цьому жодного помаху крилами. У них дуже довгі крила, тому альбатрос влаштовують свої гніздування, найчастіше, на скелястих острівцях, що круто піднімаються з моря, або океану.

5. (Слайд 8) Фізхвилинка для очей за методом професора В.Ф.Базарного

Схема зорово-рухової траєкторій (за допомогою стрілок вказані основні траєкторії по яких повинен рухатися погляд учня в процесі виконання фізкультурних хвилинок: вгору - вниз, вліво - вправо, і проти годинникової стрілки, по вісімці. Кожна траєкторія зображується різним кольором. Це робить схему яскравою та привертає увагу).

5. (Слайд 9) "Країна Знань"

Мешканці цієї країни приготували для вас завдання на комп'ютері. Потрібно відгадати математичні кросворди. Кожен з вас отримає лише по одному кросворду, потрібно його правильно вирішити та записати в зошит (учні отримують індивідуальне диференційоване завдання).

Перевіряємо! Молодці! Впоралися із цим завданням.

А тепер потрібно пройти математичний лабіринт.

(Слайд 10) 1). Математичний лабіринт(Рішення прикладів біля дошки з коментуванням)

(Слайд 11) - У цій країні все чарівне, навіть сонечкоз променями. У кожного промінчика своє завдання

2). "Сонечко з променями"

(Слайд 12) ПЕРШИЙ ПРОМІНЬ “Завдання”

(Електрифікований роздавальний посібник для контролю знань учнів. Перевірка: якщо лампочка загоряється зеленим кольором- Завдання вирішено правильно, а якщо червоним - неправильно.

(Слайд 13)ДРУГИЙ ПРОМІНЬ “Порахуйка”(Усний рахунок)

Що таке множення?
Цей розумний склад.
Адже розумніше помножити раз,

Чим складати цілу годину (колективне читання вірша)

(Слайд 14) ТРЕТІЙ ПРОМІНЬ “Кмітливість”

(математичні ребуси))

ІІІ. ПІДСУМОК УРОКУ

(Слайд 15) - Наша подорож добігає кінця. Ми повертаємось додому, до нашого рідного класу.

Не всі таємниці цієї країни ми відкрили. Багато промінчиків СОНЦЯ залишилися не відкритими. А це означає, що ми обов'язково вирушимо до морської подорожі на наступних уроках.

Якщо для вас подорож була цікавою і захоплюючою, то прикріпіть на це чарівне дерево червоне яблуко, якщо не дуже зелене.

IV. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ:придумати математичні кросворди.

Використовувана література.

1. "Раз, два, три-відповідай" (математичні розваги для молодших школярів) - Перкова О.І.. Москва: 1994р. Видавництво Навчально-наукового виробничого центру "Енергомаш"

2. Т.Г.Жигалкіна "Система ігор на уроках математики в 1 та 2 класах". М.: Нова школа, 1997р.

3. Т.І.Лінго “Ігри. Ребуси, загадки для мол. школярів.”- Ярославль: Академія розвитку, 1998г.

4. Р.Д. Тригер "Корекційно-розвивальне навчання" - Москва. :Шкільна преса. 2004р.

5. Інтернет-ресурси.





Зоровий...

Читати повністю

Усному рахунку відведено кілька книг, включених до загальної серії "3000 прикладів з математики". Кожна присвячена однією з найважливіших програмних тем, що вивчаються у 1-4 класах початкової школи. Кількість прикладів у книгах по-різному і збільшується від класу до класу, від теми до теми. Усього для відпрацювання навичок усного рахунку пропонується 3000 математичних прикладів.
У цьому посібнику представлений матеріал, спрямований на формування навичок усного рахунку на тему "Рахунок у межах 100" для 2 класу.
Усний рахунок розвиває кмітливість та увагу учнів, виховує математичну винахідливість та зміцнює пам'ять. Правильна постановказанять усним рахунком початковій школіпередбачає щоденні та нетривалі (від 5 до 10 хвилин) вправи. Послідовне виконання завдань посібника допоможе учням опанувати навички усного рахунку всіх форм:
Побіжний слуховий рахунок. (Учитель усно називає приклад і усно ж, за кілька секунд, отримує відповідь.)
Зоровий рахунок. (Приклади записані, а відповіді називаються усно, або записуються учнями.)
Комбінований рахунок. (Учитель диктує приклади, а учень записує відповіді.) Усне рішеннязадач.
Швидкість рахунку виникає внаслідок тривалих тренувань. Але першому місці має стояти усвідомленість тих чи інших прийомів усних обчислень, а чи не механічне їх застосування. Усний рахунок повинен передувати, доповнювати або укладати частину уроку, якій він підпорядкований.
Посібник можна використовувати на уроках математики, а також самостійної роботивдома.

Приховати

В математиці, звичайно, важливо вміти думати і мислити логічно, але не менш важлива в ній практика. Половина помилок на іспитах з математики робиться через неправильне обчислення простих дійз числами - додавання, віднімання, множення, поділ. А відпрацювати ці навички важливо ще у початковій школі. Щоб нічого не проґавити, необхідно систематично займатися з дитиною по спеціальних зошитах - тренажерах. Вони дозволяють відпрацювати математичні навички та вміння та довести їх до автоматизму. Тренажери різноманітні, не обов'язково завантажувати їх усі, що досить одного-двох сподобалися. Посібники можна використовувати в роботі з молодшими школяраминезалежно від програми, за якою ведеться навчання.

Математика. Вирішуємо приклади із переходом через десяток.

Зошит для відпрацювання навичок складання та віднімання з переходом через десяток. Не просто приклади, а цікаві ігрита завдання.

Картки-завдання. Математика. Складання та віднімання. 2 клас

Зручні картки для вчителя второкласників. 2 варіанти на додавання та віднімання одного виду. Підійдуть для організації самостійної роботи з математики в залежності від просування програми.

Математика. Складання та віднімання в межах 20. 1-2 класи. Е.Е.Кочурова

У різних курсах математики тема складання та віднімання в межах 20 вивчається або наприкінці 1 класу, або на початку 2-го. У будь-якому разі посібник допоможе закріпити вивчені способи маніпуляцій з числами, у деяких завданнях ці способи представлені у вигляді своєрідних підказок. У ході самостійної роботи з зошитом дитина орієнтується на зразок виконання та алгоритмічні розпорядження. Вміння користуватися такими підказками у навчанні дозволить учневі не лише знаходити та використовувати потрібну інформацію в ході виконання завдання, а й здійснювати самоперевірку.

Починається зошит з відпрацювання навичок складання та віднімання в межах 10, ця частина підійде і для першокласників.

Математика тренажерний зошит для 2 класу

Зошит містить як приклади додавання і віднімання, а й переклад одиниць друг в друга, і порівняння результатів обчислення (більше-меньше).

3000 прикладів з математики (рахунок у межах 100 частина 1)

Тренажер з рахунком на якийсь час. Час засікати рішення однієї колонки прикладів і записувати внизу у віконці. Зверніть увагу на колонки, які дитина вирішувала більше 5 хвилин, значить у неї виникли складності з цього виду прикладів. Наведено приклади на додавання та віднімання в межах десяти і з переходом через десяток, додавання та віднімання десятків, маніпуляції в межах сотні.

Рахунок від 0 до 100

У цьому прописі дається багато прикладів на додавання та віднімання, щоб закріпити навички усного рахунку в межах 100.

Вважаємо правильно. Робочий зошит з математики. Г.В.Білих

Зошит також виконаний у вигляді тренажера, суцільні приклади та рівняння. Починається з рахунку не більше десяти, далі - не більше сотні (додавання, віднімання, множення і розподіл), закінчується порівнянням рівнянь (приклади зі знаками більше, менше, равно).

Посібники стануть у нагоді і вчителям початкових класіву їх роботі, та батькам для занять вдома з дітьми, зокрема, у літні канікули. Завдання різних рівнівскладнощі дозволять здійснити диференційований підхіддо навчання.

Усному рахунку відведено кілька книг, включених до загальної серії «3000 прикладів з математики». Кожна присвячена однією з найважливіших програмних тем, які вивчаються у 1–4 класах початкової школи. Кількість прикладів у книгах по-різному і збільшується від класу до класу, від теми до теми. Усього для відпрацювання навичок усного рахункупропонується 3000 математичних прикладів. У цьому посібнику представлений матеріал, спрямований формування навичок усного рахунку на тему «Рахунок у межах 100» для 2 класу. Усний рахунок розвиває кмітливість і учнів, виховує математичну винахідливість і зміцнює пам'ять. Правильна постановка занять усним рахункому початковій школі передбачає щоденні та нетривалі (від 5 до 10 хвилин) вправи. Послідовне виконання завдань посібника допоможе учням опанувати навички усного рахунку всіх форм: Побіжний слуховий рахунок. (Учитель усно називає приклад і усно ж, за кілька секунд, отримує відповідь.) Зоровий рахунок. (Приклади записані, а відповіді називаються усно, або записуються учнями.) Комбінований рахунок. (Учитель диктує приклади, а учень записує відповіді.) Усне вирішення завдань. Швидкість рахунку виникає внаслідок тривалих тренувань. Але першому місці має стояти усвідомленість тих чи інших прийомів усних обчислень, а чи не механічне їх застосування. Усний рахунок повинен випереджати, доповнювати або укладати частину уроку, якій він підпорядкований. Посібник можна використовувати на уроках математики, а також самостійної роботи вдома.

На нашому сайті ви можете завантажити книгу "3000 прикладів з математики. Усний рахунок. Рахунок в межах 100. 2 клас" Узорова Ольга Василівна, Нефьодова Олена Олексіївна безкоштовно і без реєстрації у форматі або купити книгу в інтернет-магазині



Останні матеріали розділу:

Як правильно заповнити шкільний щоденник
Як правильно заповнити шкільний щоденник

Сенс читацького щоденника в тому, щоб людина змогла згадати, коли і які книги вона читала, який їх сюжет. Для дитини це може бути своєю...

Рівняння площини: загальне, через три точки, нормальне
Рівняння площини: загальне, через три точки, нормальне

Рівняння площини. Як скласти рівняння площини? Взаємне розташування площин. Просторова геометрія не набагато складніше...

Старший сержант Микола Сиротінін
Старший сержант Микола Сиротінін

5 травня 2016, 14:11 Микола Володимирович Сиротинін (7 березня 1921 року, Орел – 17 липня 1941 року, Кричев, Білоруська РСР) – старший сержант артилерії. У...